schrijf je in op de maillijst

 

Tijdschema

Het tijdschema van Open Dans is grotendeels bekend. Er kunnen nog enkele kleine wijzigingen plaatsvinden, deze worden uiterlijk zondag 5 juli op deze pagina bekend gemaakt.

Op vrijdag 10 juli start het festival om 20:00 uur.
Zaterdag 11 juli  beginnen we met een aantal workshops in de ochtend, waarna van 15:00 tot 23:00 voorstellingen, installaties en films te zien zullen zijn.
Als afsluiting zijn er op zondag 12 juli tussen 15:00 en 20:00 uur nog enkele workshops, films en voorstellingen.

Doorlopend

Daan van de Lelij / muurschildering
Wilma van de Hel / Mobile
Aleksandra Maciejewska / report of lost things (zaterdag)

Vrijdag 10 juli

tijdbloklocatie
20:00 Erik Kaiel / Supercollider Dek 22
Lindans / Een dag in Havana
Aleksandra Maciejewska / escaping from the report of lost things, of saturday
2Apes Container / l'audizione sketch#3
Maria Karagianni / Notations under provisions
21:00 CUE - gratis Dek 22

Zaterdag 11 juli

tijdbloklocatie
10:00-12:00 Johnny Schoofs / workshop Dansimprovisatie en Feldenkrais Maatwerk
12:00-13:30 Chili Conzoro / workshop Contactimprovisatie Maatwerk
13:30-15:00 Chili Conzoro / Open Contact Jam - gratis Maatwerk
14:00-15:00 Lloyd Marengo / workshop Poppin' & Electric Boogie Dek 22
15:00 Hiko Uemura / cha.fla.dder Dek 22 kelder
Sabina Perry & Nik van der Giesen / say no to no drugs
Aleksandra Maciejewska / escaping from the report of lost things, of saturday
Dattah & Angelina Deck / Expo-sure
16:30 Eva Baumann / fragile Dek 22
3D&T & Caroline le Cat / Personal Spacement
Thomas Körtvélyessy / LÑ
3D&T & Sara Erens / Work in Progress
Rotterdam All Stars / Back 2 School
17:30 Johnny Schoofs / Performing Portraits Dek 22
Annemaaike van Wieringen / Rise
Lloyd's Company / Last Toys
3D&T & Michal Rynia / The Future
Aleksandra Maciejewska / escaping from the report of lost things, of saturday
18:30 Pauze, catering verzorgd door Dek 22 Dek 22
20:00 Cinedans shorts programma A Dek 22
21:00 Thomas Körtvélyessy & Johnny Schoofs / 
calendar choruses: January procession (for E.K.)
Dek 22 kelder
Janne Eraker / Low Lux 4
Marjolijn Breuring & Lenneke Mietes / Axis
22:00 Doktor Schnitt / concert Dek 22
23:00 DJ Dutch Doll Dek 22

Zondag 12 juli

tijdbloklocatie
15:00 Cinedans shorts programma B Dek 22
16:00-17:00 Lloyd Marengo / workshop Poppin' & Electric Boogie Dek 22
17:00-18:00 Cuartito Azul / Tangosynthese / workshop Tango Dek 22
18:00-19:00 Open Tango Salon - gratis Dek 22
19:00 Karolien Verlinden & Ans Kanen / Mammoeten in de vallei Dek 22 kelder
Thami Joe Fischer & Anneroos Rijsdijk / Bounding Structures
Hugo & Marieke (Tangosynthese) / Argentijnse tango impro
Lloyd's Company / Traffic